iyisahne ile daha çok etkinlik sahibine ulaşmanın ayrıcalığını yaşayın!
Performansınızı iyisahne ile görünür kılın,
iyisahne’li olmanın avantajları ile tanışın :)
iyisahne’de olmak tamamen ücretsiz!
iyisahne’de yer almak için hiçbir bedel ödemezsiniz. İçeride olmak için ihtiyacınız olan tek şey: Davetiye. :) iyisahne’li sanatçılardan davetiye isteyebilir ya da anasayfadan başvuru yapabilirsiniz.
Herşey sizin kontrolünüz altında!
iyisahne’de yer almak için hiçbir bedel ödemezsiniz. İçeride olmak için ihtiyacınız olan tek şey: Davetiye. :) iyisahne’li sanatçılardan davetiye isteyebilir ya da anasayfadan başvuru yapabilirsiniz.
Kolayca Erişilebilir Olun!
Sizi hiç tanımamış, ulaşma imkanı olmayan ve etkinliğinde görmekten çok mutlu olacak etkinlik sahipleri de size ulaşabilir. Üstelik teklif istenmesini istemediğiniz günleri takviminizde kapatabilir, gidebileceğiniz mesafeyi de siz belirleyebilirsiniz.
Telefon ile Görüşme Yapın!
Size bir teklif geldiğinde etkinlik sahipleri ile iyisahne mobil uygulaması üzerinden ve iletişim bilgilerinizi paylaşmanıza gerek kalmadan telefonla görüşebilirsiniz :)
Tahsilat Problemi Yaşamazsınız!
iyisahne.com’un Güvenli Ödeme Döngüsü (Havuz Hesap) sistemi sayesinde, katıldığınız etkinliklerdeki potansiyel tahsilat problemi ortadan kalkar. Etkinlik sahibi rezervasyonu kesinleştirmek için sunduğunuz teklifin tamamını öder ve havuz hesaba aktarılır.
Referanslar Edinirsiniz!
iyisahne üzerinden katıldığınız etkinlikler için etkinlik sahipleri profilinizde görünmek üzere yorumlarını yazar. Gelecek etkinlikleriniz için bu yorumlar sizin referansınız olur. Referanslarınız arttıkça, etkinlikleriniz de artar.
play_circle_filled iyisahne.com’un nasıl çalıştığını izleyin
iyisahne’li sanatçılar ile tanışın
Evrencan Gündüz
7. sınıfta kendi kendine gitar öğrenmeye başlayan Evrencan Gündüz, Lise son sınıfta Maltepe Üniversitesi'nin düzenlediği Rock'n Purple yarışmasında yüzlerce okul arasından, en iyi erkek vokal, en iyi renk saz ve rock kategorisinde en iyi grup ödüllerini aldı. Her hafta Kadıköy'de sahne alıyor.
Detaylı bilgi edinin
CelloSonics Background
iyisahne’nin en çok teklif almış ve başarılı profili Cellosonics Background. Çello sanatçısı Nihan Demirkapı’nın açılış, kokteyl, lansman, karşılama/düğün karşılama gibi etkinlikler için tasarladığı, klasik batı müziği, jazz, latin, pop vs. parçalara ait altyapılar üstüne elektro çellosu ile performans sergilediği bir projedir.
Detaylı bilgi edinin
Onur Seçki
Onur Seçki, interaktif ritim showları ile dinleyicilerin enerjisini yükseltmeyi amaçlıyor. Müzik kariyeri süresince dünya müziği, klasik müzik, balkan, oryantal, elektronik, caz, blues gibi birçok farklı tarzda çalışmış ve hala bireysel performanslar sergilemeye ve çeşitli projelerde yer almaya devam etmektedir.
Detaylı bilgi edininiyisahne Her Daim Yanınızda
Sanatçılara özel akıllı telefon uygulamamız ile sizden teklif isteyen etkinlik sahipleriyle istediğiniz her an iletişim kurun, onları uygulama üzerinden telefon ile arayın.
İyisahne Appstore

Toplam Sanatçı

2500 +

Sahne Profili

450 +

Etkinlik

1760 +
Kurumsal etkinlikler için teklif alın
“H&M Home lansmanı için müzisyen arayışındayken iyisahne ile karşılaştı ve aradığı müzisyenle anlaşmak için iyisahne’yi tercih etti.”
“Genel merkezindeki toplantı öncesinde bir hoşluk yapmak isteyen Sodexo, aradığı müzisyeni iyisahne’de buldu.”
“n11.com, Kasım ayının 11. günündeki en önemli motivasyon etkinliği için aradığı birden fazla müzisyen ve grup için iyisahne’yi tercih etti.”
“Dell, kurumsal etkinliği için bir çok alternatif arasından seçim yapabildiği için iyisahne’yi tercih etti.”
iyisahneli ol!
Davetiye kodunuz var mı?
Giriş yapın
iyisahne.com için ne dediler?
webrazzi
Düğünler için müzisyen ya da fotoğrafçı, doğum günü partileri için palyaço ya da sihirbaz, kurumsal etkinlikler için DJ ya da orkestra…
Haberin devamı
radikal
Türkiye’de özellikle dijital alanda girişimcilerimizin daha başarılı olması hepimizin isteği. Bu konuda ufak sorumluluklar alıp…
Haberin devamı
haberturk
Kültür, sanat ve eğlence ekonomisinde devrim niteliğinde bir girişim olan iyisahne.com, düğünlere, nişanlara, doğum günü kutlamalarına…
Haberin devamı
hurriyet
iyisahne, sanat performans profesyonellerinin kendilerini listeyebilecekleri, keşfedilip verdikleri hizmetler özelinde rezerve edilebilecekleri…
Haberin devamı

ya da
ya da