iyisahne
PREMİUM

Parti için müzisyen ve orkestra kirala

Ev partisi, isminden de belli olduğu üzere, ev içinde düzenlenen tüm partilere deniyor. Ev partisi düzenlemek dünyanın her yanında uygulanan bir etkinlik, hem masraflardan tasarruf etmenizi ve hem de partiyi dilediğiniz gibi düzenleyebilmenizi sağlıyor. Ev partisi düzenlemek çoğunlukla genç yetişkinler tarafından tercih edilse de, her yaş grubu uygun hazırlıkları yaptıktan sonra bu etkinliği düzenleyebiliyor. Sağladığı avantajlara rağmen ev partisi organizasyonu zor bir iş: bazen hazırlıklara aylar öncesinden başlamanız gerekiyor. Davetli sayısı, yiyecek – içecek organizasyonu, konaklama, müzik… En çok da, müzik kısmı zorluyor!


Parti için müzisyen ve orkestra kirala

Bunun nedeni basit: ev partilerine katılan konuklar, zevkler ve tercihler bakımından farklılık gösteriyor. Diğer bir deyişle, birinin beğendiği müziği diğeri beğenmeyebiliyor. Bu nedenle, partinin gidişatını gözlemleyip, çalınacak şarkıları buna göre belirleyen birine ihtiyacınız var: party DJ, işte bu işe yarıyor. Sadece çalınacak şarkıları listelemekle kalmayan party DJ; duruma göre tamamen farklı bir listeyi devreye sokuyor ve konukların her daim eğlenmesini garantiliyor. Aradan yıllar geçse dahi hatırlanacak bir ev partisi düzenlemek istiyorsanız, ilk olarak party DJ kiralama işini halletmeniz gerekiyor! iyisahne, bu bakımdan işinizi çok kolaylaştırıyor ve Türkiye’nin en başarılı DJ’lerini platformu üzerinde bir araya getiriyor. Aradığınız DJ’e ulaşmak çok kolay – bir mesaj gönderip fiyat konusunda anlaşmanız yetiyor!

Ev partisi fikirleri için bazı önerilerimizi sıralamak gerekirse:

  • Ev partisini bir karaoke party haline de dönüştürebilirsiniz. Konukların popüler şarkılara eşlik etmeye çalışması, keyifli bir etkinlik olacaktır. Karaoke party planınız varsa, bunu önceden party DJ ile paylaşmanızı öneririz – o da kendi hazırlığını bu doğrultuda yapacaktır.
  • Ev partisi düzenlenecek mekânın boyutuna, partiye katılacak kişi sayısına göre karar verin. 150 metrekare evler 10 – 15 kişinin katılabileceği partiler için uygunken, davetli sayısı daha fazlaysa mekânı da değiştirmeniz gerekebilir.
  • Komşularınıza önceden bir miktar gürültü olabileceğini bildirmeyi unutmayın. Daha da iyisi, onları da partiye davet edin!

nasıl çalışır?

Sanatçıları İnceleyin

iyisahne.com’da arama yaparak sanatçılarımızın sahne profillerini inceleyebilirsiniz.

Teklifinizi Alın

Profillerdeki 'Ücretsiz Teklif Al' butonuna tıklayarak, Etkinlik bilgi formunu sanatçıya gönderin.Teklifinizi alın.

Anlaşınca Ödeyin

Sanatçı ile tüm detayları konuştuktan sonra ödemenizi yapabilirsiniz.

Tadını Çıkartın

Etkinliğinizi eşsiz, özel anlarınızı unutulmaz kılmak elinizde!

ya da
ya da