iyisahne
PREMİUM

Kurumsal Etkinlik İçin Müzisyen Kiralama

Kurumsal etkinlik denen şey kapsamı oldukça geniş bir terim, zira içerisine şirket içi eğitim etkinlikleri kadar, motivasyonu artırıcı happy hour partileri de giriyor. Ancak etkinliğin konusu ne olursa olsun, katılanların dikkatini çekmek, ilgilerini toplamak ve birlikte eğlenip kaynaşmalarını sağlamak gerekiyor. Bunu gerçekleştirmek için kullanılabilecek en önemli araç ise, her zaman olduğu gibi müzik oluyor. Doğru seçilmiş bir müzik, amacına uygun bir kurumsal etkinlik gerçekleşmesini sağlıyor ve tüm katılımcılar için tatlı bir hatıra yaratıyor. Müzik grubu kiralama gerçekleştirerek tüm katılımcıların eğlenmesini, DJ kiralama gerçekleştirerek de kelimenin tam anlamıyla coşmalarını sağlayabilirsiniz! Tercihiniz hangisi olursa olsun, başarılı bir kurumsal etkinlik için müzikten faydalanmanız gerekiyor.


Kurumsal Etkinlik İçin Müzik Grubu Kiralama

Müzik grubu kiralama dediğimize bakmayın, etkinliğiniz için en uygun müzik çeşidini tespit edip, ona göre hareket etmeniz önem taşıyor. Klasik müzik grupları en sık tercih edilen seçeneklerden biri olsa da, etkinliğin temasına göre cover grubu ve hatta DJ kiralama gerçekleştirebilirsiniz. Amaç herkesin hem eğlenmesini ve hem de kaynaşmasını sağlamak, elbette şirketinizin kurumsal kültürü de bu seçim için önem taşıyor. iyisahne, onlarca farklı sanatçı ve müzik türü ile tüm ihtiyaçlarınıza hitap edebiliyor ve istediğiniz her müzik türünü bulabilmenizi sağlıyor. Sanatçılarımız ile anlaşmak çok kolay: web sitemiz üzerinden bir mesaj göndermeniz yetiyor!

Kurumsal Etkinlik Organizasyon Fikirleri

  • Müziğin türüne etkinliğin temasına göre karar vermeniz gerektiğini söylemiştik, ancak cover grubu hemen her temaya uyum gösterebiliyor. Bu durum, repertuvarlarında her müzik türüne ait en popüler şarkıların yer almasından kaynaklanıyor. Yani kararsız kaldıysanız, cover gruplarına yönelmenizi tavsiye ederiz.
  • Kurumsal etkinlik sırasında eğlence ile eğitimi birleştirmenizi tavsiye ederiz. Günlük olarak sabahtan eğitim verebilir, öğleden sonra ise eğlenceye başlayabilirsiniz! Böylelikle eğitimin sıkıcı geçmesini de engellemiş olursunuz.
  • Kurumsal etkinlik mümkünse işyerinden farklı bir ortamda düzenlenmeli, aksi takdirde çalışanların işin havasına girmesi zorlaşıyor. Oteller ve konferans merkezleri, bu tarz etkinlikler için en ideal adresler sayılıyor.

nasıl çalışır?

Sanatçıları İnceleyin

iyisahne.com’da arama yaparak sanatçılarımızın sahne profillerini inceleyebilirsiniz.

Teklifinizi Alın

Profillerdeki 'Ücretsiz Teklif Al' butonuna tıklayarak, Etkinlik bilgi formunu sanatçıya gönderin.Teklifinizi alın.

Anlaşınca Ödeyin

Sanatçı ile tüm detayları konuştuktan sonra ödemenizi yapabilirsiniz.

Tadını Çıkartın

Etkinliğinizi eşsiz, özel anlarınızı unutulmaz kılmak elinizde!

ya da
ya da