iyisahne
PREMİUM

Happy Hour Müzik Grubu Kiralama

Happy hour aslında oldukça eski bir terim, ilk olarak 1913 yılında ortaya çıkıyor. O yıllarda sigara içmek için sadece 10 dakikalık bir molaları olan Amerikalı denizciler, bu kısa zaman aralığını “happy hour” olarak adlandırmaya başlıyor. 1984 yılında Amerika ordusu bu uygulamayı sona erdirse de, bu kez reklamcılık sektörü terimi sahipleniyor ve kısa bir zaman aralığı boyunca alkollü içkilerde ciddi bir indirim uygulanması anlamında kullanmaya başlıyor. Bu uygulama günümüzde de devam ediyor, ancak happy hour etkinlikleri artık kurumsal firmaların literatürüne de girmiş bulunuyor. Kurumsal happy hour partilerinde alkol olmasa dahi müzik grupları muhakkak yer alıyor!


Happy Hour DJ Kiralama

Şirketiniz çalışanları için düzenleyeceğiniz bir happy hour etkinliği, personelin stres atmasını, birbiriyle kaynaşmasını ve çalışma verimliliğini artırmasını sağlıyor. Bunu ufak bir parti gibi düşünün – kısa sürüyor, ancak çok etkili oluyor! Bir cover grubu kiralayarak, minik partinizin çok daha eğlenceli geçmesini sağlayabilirsiniz. Müzik grubu kiralama ve DJ kiralama da aynı etkiyi sağlıyor. Yani happy hour etkinliğinden maksimum verim elde etmek istiyorsanız, muhakkak müziğe de yer vermeniz gerekiyor. Üstelik iyisahne sayesinde bu iş artık çok kolay: sadece tercih ettiğiniz müzik türüne karar vermeniz ve onlarca sanatçımız içerisinde bir seçim yapmanız yetiyor.

Happy Hour Düzenlerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

  • Happy hour etkinliklerinin asıl amacı, işin stresinden kısa bir süreliğine de olsa kaçabilmek. Bu nedenle mümkünse çalışma ortamında değil, dışarıda veya ofis haricindeki odalarda düzenlemeniz gerekiyor.
  • Müzik grubu kiralama ve DJ kiralama, müzik türü bakımından birbirinden farklı sonuçlar doğuruyor. Daha ağırbaşlı bir ortam için müzik grubu, insanların dans edip daha serbestçe eğlenebileceği bir etkinlik içinse DJ kiralamayı tercih edebilirsiniz. Cover grubu kiralayarak ikisinin arasında bir sonuç elde etmeniz de mümkün!
  • İyi bir happy hour etkinliği, ufak atıştırmalıklar olmadan olmaz. Bu nedenle sadece müziğe değil, organizasyonun diğer ayrıntılarına da yoğunlaşın.

Etkinliğin etkili olması için bir saatten az sürmemesi gerekiyor.

nasıl çalışır?

Sanatçıları İnceleyin

iyisahne.com’da arama yaparak sanatçılarımızın sahne profillerini inceleyebilirsiniz.

Teklifinizi Alın

Profillerdeki 'Ücretsiz Teklif Al' butonuna tıklayarak, Etkinlik bilgi formunu sanatçıya gönderin.Teklifinizi alın.

Anlaşınca Ödeyin

Sanatçı ile tüm detayları konuştuktan sonra ödemenizi yapabilirsiniz.

Tadını Çıkartın

Etkinliğinizi eşsiz, özel anlarınızı unutulmaz kılmak elinizde!

ya da
ya da