iyisahne
PREMİUM

Evlilik Teklifi Müzisyen Kiralama

Evlilik teklifi, dünyanın her yerinde ve her kültürde ayrı bir şekilde yapılıyor. Örneğin Anglosakson kültüründe, erkeğin kadın önünde diz çökmesi ve satın aldığı yüzüğü ona sunması gerekiyor. Evlenme teklifi geleneksel olarak erkekler tarafından yapılsa da, Kuzey Avrupa ülkelerinde kadınlar tarafından yapılması da söz konusu olabiliyor. Hatta bu iş için üretilmiş, özel “erkek nikâh yüzükleri” bile bulunuyor! İstatistikler evlenme tekliflerinin %5’inin kadınlar tarafından yapıldığını gösterse de, bu iş halen erkeğin görevi sayılıyor ve evlilik teklifi organizasyon işlerinin de yine onlar tarafından halledilmesi bekleniyor. Evlilik teklifi fikirleri içerisinde de, uygun bir müzik kullanmak büyük önem taşıyor.


Evlilik Teklifi Organizasyon

Hayallerinizdeki evlenme teklifi için doğru müziği seçmeniz, unutulmaz bir organizasyon düzenlemenin başta gelen şartı sayılıyor. Aradan yıllar geçse dahi unutulmayacak, bir çift olarak ömür boyu hatırlanacak bir evlilik teklifi için keman-flüt-çello triolarını kullanabilir, romantik bir organizasyon yapabilirsiniz. Müstakbel gelinin zevklerine göre, akustik gitar eşliğinde yapılan bir evlilik teklifi ise “evet” cevabını almanızı garantileyebilir! Seçiminiz hangisi olursa olsun, evlilik teklifi fikirleri içerisine bir müzisyen veya müzik grubunu muhakkak dâhil etmeniz gerekiyor. iyisahne platformuna kayıtlı onlarca müzisyen ve orkestra, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için hazır, bekliyor!

Evlilik Teklifi Fikirleri

  • Müzisyen kiralama, evlilik teklifi organizasyon işleri arasında büyük önem taşısa da, diğer ayrıntıları da dikkate almanız gerekiyor. Teklifi nasıl bir ortamda yapacağınız, ne gibi hediyelerle süsleyeceğiniz, arkadaşlarınızın yardımını alıp almayacağınız… Evlenme teklifi bir kez yapılan bir şey ve en ufak ayrıntıları dahi titizlikle değerlendirmeniz önem taşıyor.
  • Müziğin evlilik teklifinden önce başlaması, güzel bir sürpriz hazırlamanızı sağlayacaktır. Müstakbel gelin müziği duyup ne olduğunu anlamaya çalışırken, siz devreye girin – teklifinizi bu sayede unutulmaz hale getirebilirsiniz.
  • Teklifi tek diz üzerine çöküp yapmak bir gelenek olsa da, bunun şart olmadığını unutmayın. Evlilik teklifi fikirleri, yaratıcılığınızı konuşturmanız gereken bir alan ve kullanabileceğiniz çok sayıda “teknik” bulunuyor.
  • Bir müzik aleti çalmayı öğrenmeye ne dersiniz? Kiraladığınız müzisyen veya müzik grubu ile birlikte çalarak yapacağınız bir evlenme teklifi kesin olarak kabul edilecektir, garanti ediyoruz!

nasıl çalışır?

Sanatçıları İnceleyin

iyisahne.com’da arama yaparak sanatçılarımızın sahne profillerini inceleyebilirsiniz.

Teklifinizi Alın

Profillerdeki 'Ücretsiz Teklif Al' butonuna tıklayarak, Etkinlik bilgi formunu sanatçıya gönderin.Teklifinizi alın.

Anlaşınca Ödeyin

Sanatçı ile tüm detayları konuştuktan sonra ödemenizi yapabilirsiniz.

Tadını Çıkartın

Etkinliğinizi eşsiz, özel anlarınızı unutulmaz kılmak elinizde!

ya da
ya da