iyisahne
PREMİUM

Düğün İçin Müzisyen ve Orkestra Kirala

Düğün hayatınızdaki en önemli günlerden biri ve gerçekten de özel bir şekilde kutlanması gerekiyor. Düğün müzikleri, bu kutlamanın akıllardan çıkmayan bir hatıraya dönüşmesi için en önemli unsurlardan biri sayılıyor. Düğün müziği deyip geçmemek gerek; kapı karşılama, düğün karşılama müziği, düğün giriş müzikleri ve düğün canlı dans müziği gibi sayısız çeşidi bulunuyor! Bunların her biri, farklı tarzda bir müzik çalınmasını gerektiriyor ve ayrıntılara verdiğiniz önem, düğün töreninin tamamen size özel bir kutlama haline dönüşmesini sağlıyor. Gelin salona girerken hangi müzik çalınmalı? Misafirler hangi müzik ile karşılanmalı? Peki ya ilk dansınızı hangi şarkı ile yapmalısınız?


Düğün Karşılama Müziği

iyisahne, tüm bu soruların cevabını veriyor! Düğününüzün teması ne olursa olsun, size uygun bir sanatçı veya müzik grubu muhakkak platformumuzda yer alıyor. İster düğün DJ kiralayın, isterseniz de büyük bir düğün orkestrası; iyisahne, hayallerinizdeki düğünün gerçek olmasını sağlıyor. Kapı karşılama için farklı, düğün karşılama için farklı bir müzik çalın. Düğün giriş müzikleri ile konuklarınızı etkileyin, düğün canlı dans müziği ile de coşmalarını sağlayın! iyisahne, düğününüzün ne kadar önemli olduğunu ve müziklerin bunun ne denli önemli bir parçasını oluşturduğunu gayet iyi biliyor. Gelin, sizin de masallardaki gibi unutulmaz bir düğün törenine sahip olmanızı sağlayalım!

Düğün Canlı Dans Müziği İçin Öneriler

  • Felix Mendelssohn’un “Evlilik Marşı” en bilinen ve en çok çalınan gelin giriş müzikleri arasında yer alıyor. Sanatçılardan bu parçaya da repertuvarlarında yer vermelerini isteyebilir veya alışılmışın dışına çıkıp daha modern şarkılar çalınmasını isteyebilirsiniz, karar sizin!
  • Düğün dans müzikleri tek bir müzik türüne bağlı kalmamalı. Hem romantik bir ilk dans ve hem de davetlilerin eğlenebilmesi için birden fazla müzik türü tercih etmeniz gerekiyor. Bu konuyu önceden sanatçılar ile görüşmeyi unutmayın, hatta çalınacak tüm müziklere birlikte karar vermenizi tavsiye ediyoruz
  • Uzun süre boyunca çalışmak her sanatçıyı zorlayacaktır, bu nedenle mola sayıları ile sürelerini önceden kararlaştırmayı unutmayın.

nasıl çalışır?

Sanatçıları İnceleyin

iyisahne.com’da arama yaparak sanatçılarımızın sahne profillerini inceleyebilirsiniz.

Teklifinizi Alın

Profillerdeki 'Ücretsiz Teklif Al' butonuna tıklayarak, Etkinlik bilgi formunu sanatçıya gönderin.Teklifinizi alın.

Anlaşınca Ödeyin

Sanatçı ile tüm detayları konuştuktan sonra ödemenizi yapabilirsiniz.

Tadını Çıkartın

Etkinliğinizi eşsiz, özel anlarınızı unutulmaz kılmak elinizde!

ya da
ya da