iyisahne
PREMİUM

Doğum Günü Müzisyen Kiralama

Doğum günü kutlamaları, eski Mısır döneminden bu yana yapılıyor. Nitekim bu geleneği de onların başlattığına inanılıyor; firavunlar, doğum günlerini ülke çapında düzenledikleri şenlikler ile kutluyor. Doğum günü pastası yapıp üzerindeki mumları üflemek fikri ise, ilk olarak eski Yunanlılar tarafından akıl ediliyor. Zira hem mumlar ve hem de üfleme ritüeli, Ay tanrıçası Artemis’e özgü bir adak yerine geçiyor. Doğum günlerinin herkes tarafından kutlanmaya başlanması ve bir müziğin bu kutlamalara muhakkak eşlik etmesi, 19. yüzyılın sonlarına doğru gerçekleşiyor. Patty Hill ve Mildred J. Hill tarafından 1893 yılında yazılan “Mutlu Yıllar” şarkısı, neredeyse 120 yıldan bu yana söyleniyor!


Doğum Günü İçin Müzik Grubu Kirala

Doğum günü sürprizi düzenlerken temaya uygun bir müzik kullanmanız büyük önem taşıyor. İster popüler tarzda, isterseniz de rock müziği – doğum günü partisi boyunca bir müzik çalması gerekiyor! Klasik kutlamalardan sıkıldıysanız, atmosferi kaliteli bir müzisyen veya müzik grubu ile değiştirin, unutulmaz doğum günü sürprizleri ancak böyle gerçekleşiyor! iyisahne; platformuna kayıtlı onlarca müzisyen ile seçim yapmanızı kolaylaştırıyor ve güvenli bir ortamda sanatçılar ile anlaşmanızı sağlıyor. İster doğum günü rock grubu, ister doğum günü cover grubu, isterseniz de onlarca farklı müzik türü sizleri bekliyor!

Doğum Günü Sürprizi İçin Tavsiyeler

  • Klasik ve standart müzik çeşitleri ile sınırlı kalmayın, farklı müziklerle doğum günlerini gerçekten de özel ve unutulmaz hale getirebilirsiniz! Doğum günü rock grubu kiralayarak dinamik bir ortam yaratabilir, doğum günü cover grubu ile de tamamen size özel bir tema oluşturabilirsiniz.
  • Doğum günü sürprizi gerçekten de bir sürpriz olmalı, bu nedenle tüm hazırlıklar bitene kadar açık vermemeye çalışın! Ortak arkadaşlarınızın yardımını isteyerek hazırlıkları daha kolay tamamlayabilir, partiyi gerçekten de unutulmaz kılabilirsiniz.
  • Doğum günü DJ kiralayarak hareketli, jazz orkestrası veya keman çello flüt triosu kiralayarak ise sevdiğiniz kişi için romantik bir ortam oluşturabilirsiniz.
  • Partinin uzun sürmesi ihtimaline binaen, sanatçılarla toplam süre ve mola süreleri bakımından önceden konuşmayı unutmayın.

nasıl çalışır?

Sanatçıları İnceleyin

iyisahne.com’da arama yaparak sanatçılarımızın sahne profillerini inceleyebilirsiniz.

Teklifinizi Alın

Profillerdeki 'Ücretsiz Teklif Al' butonuna tıklayarak, Etkinlik bilgi formunu sanatçıya gönderin.Teklifinizi alın.

Anlaşınca Ödeyin

Sanatçı ile tüm detayları konuştuktan sonra ödemenizi yapabilirsiniz.

Tadını Çıkartın

Etkinliğinizi eşsiz, özel anlarınızı unutulmaz kılmak elinizde!

ya da
ya da