iyisahne
PREMİUM

Baby Shower Müzik Grupları ve Müzisyenleri

Baby shower oldukça eski bir kutlama, kökleri 2. Dünya Savaşı yıllarına dayanıyor. Kutlamaya shower denmesi, hediyelerin müstakbel anneye “yağdırılmasından” kaynaklanıyor. Neredeyse 100 yıllık bu gelenek, dünyanın her yerinde de kutlanıyor. Kültürlere göre kutlama yöntemleri farklılık gösterse de iki husus hiç değişmiyor: Anne çok sayıda hediye alıyor ve muhakkak kutlamanın temasına uygun bir müzik çalınıyor. Hatta Vietnamlılar, çalınan müziğin türüne göre bebeğin karakterinin şekil aldığına inanıyor! Baby shower kutlaması için anneye klasik hediyeler almak yerine bir müzisyen veya müzik grubu / orkestra kiralamaya ne dersiniz? iyisahne, bunu kolayca gerçekleştirmenizi sağlıyor!


Müzisyen, DJ, Orkestra Kirala

Piyano, gitar, ney ya da bunların hepsinin birden yer aldığı bir baby shower müzik grubu karar sizin! İsterseniz bir party DJ’yi bile kiralayabilirsiniz! Üstelik nerede olduğunuz fark etmiyor. iyisahne; Türkiye’nin neresinde olursanız olun, baby shower kutlamanızı bir müzisyen veya müzik grubu ile taçlandırmanızı mümkün kılıyor. Sitemize kayıtlı onlarca sanatçı içerisinden arzu ettiğiniz müzik türünü bulmanız saniyeler sürüyor. Bundan sonrası daha da kolay. Beğendiğiniz iyisahneli sanatçıya bir teklifte bulunuyor, sanatçıyla anlaşırsanız da ödemeyi bizim aracılığımızla gerçekleştiriyorsunuz. Böylece kelimenin tam anlamıyla unutulmaz bir baby shower düzenlemeniz mümkün oluyor.

Baby Shower Düzenlerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

  • Geleneksel olarak, baby shower müstakbel annenin yakın bir arkadaşı tarafından düzenleniyor. Bir akrabanın düzenlemesi ise (hediye talep ediliyormuş gibi bir izlenim doğuracağından) hoş karşılanmıyor.
  • Sadece bebek için değil, anne (ve hatta baba) için de hediye alabilirsiniz. Ancak aldığınız hediyeleri bir bebek sepeti içerisine koyup süsleyerek vermeniz gerekiyor.
  • Sanılanın aksine, baby shower sadece “kız kıza” düzenlenen bir kutlama değil. Dünyanın çoğu yerinde, müstakbel babalar ve onların arkadaşları da katılabiliyor.
  • Yine geleneksel olarak doğum öncesi düzenlense de baby shower doğum sonrasında da organize edilebiliyor.
  • Bizden duymuş olmayın ama klasik müzik grupları baby shower’lar için daha çok tercih ediliyor!

nasıl çalışır?

Sanatçıları İnceleyin

iyisahne.com’da arama yaparak sanatçılarımızın sahne profillerini inceleyebilirsiniz.

Teklifinizi Alın

Profillerdeki 'Ücretsiz Teklif Al' butonuna tıklayarak, Etkinlik bilgi formunu sanatçıya gönderin.Teklifinizi alın.

Anlaşınca Ödeyin

Sanatçı ile tüm detayları konuştuktan sonra ödemenizi yapabilirsiniz.

Tadını Çıkartın

Etkinliğinizi eşsiz, özel anlarınızı unutulmaz kılmak elinizde!

ya da
ya da